| MOQ: | 1PCS |
| 가격: | negotiable |
| 표준 포장: | PVC 가방, 나무 상자, 통 |
| 배송 기간: | 5~20일 |
| 공급 능력: | 1000000 |
| Material Types | Phosphor Bronze, Brass, SUS304, Copper, Beryllium Copper |
| Material Thickness | 0.05mm - 3.0mm |
| Press Capacity | 25 Tons - 400 Tons |
| Precision Tolerance | ±0.01mm to ±0.05mm |
| Standard Finish | Tin-plated, Gold-plated, Nickel-plated, or Raw Finish |
| Tooling Material | Tungsten Carbide / High-Speed Steel (ASP23/D2) |
| Quality Control | 100% Optical Inspection & ISO 9001:2015 |
| MOQ: | 1PCS |
| 가격: | negotiable |
| 표준 포장: | PVC 가방, 나무 상자, 통 |
| 배송 기간: | 5~20일 |
| 공급 능력: | 1000000 |
| Material Types | Phosphor Bronze, Brass, SUS304, Copper, Beryllium Copper |
| Material Thickness | 0.05mm - 3.0mm |
| Press Capacity | 25 Tons - 400 Tons |
| Precision Tolerance | ±0.01mm to ±0.05mm |
| Standard Finish | Tin-plated, Gold-plated, Nickel-plated, or Raw Finish |
| Tooling Material | Tungsten Carbide / High-Speed Steel (ASP23/D2) |
| Quality Control | 100% Optical Inspection & ISO 9001:2015 |